Witaj!

Cieszę się, że chcesz zadbać o siebie i zrobiłaś pierwszy krok aby pozbyć się stresu i napięcia w ciele.

Jako czytelniczka mojego newlettera możesz być ze mną w bezpośrednim kontakcie. tylko ja mam dostęp do skrzynki mailowej pod adresem sylwia@sylwiagarbaciak.pl i odpisuje osobiście na wszytkie wiadomości. 

Raz w tygodniu wysyłam serdecznego maila z dawką wiedzy psychologicznej, ciekawostek i wsparcia. Ma to jeden cel – przypomnieć Tobie, że jesteś wspaniałą i ważna Osobą.

Dodatkowo jako pierwsza będziesz dowiadywać się o wszystkich nowościach, projektach i działaniach jakich się podejmuję. Masz również pierwszeństwo w dołączeniu do wszelkich projektów, programów czy kursów. I to zawsze w najniższej możliwej cenie.

Dlatego przygotowałam dla Ciebie coś zupełnie specjalnego na powitanie.

Hipnomedytacja terapeutyczna

"Wyciszenie i Dobry Sen"

Czyli jak skutecznie pozbyć się nagromadzonego stresu i lęku, uspokoić umysł i ciało, aby wreszcie cieszyć się spokojnym snem.

Spokojny umysł i rozluźnione ciało to podstawa wyciszenia i dobrego snu, po którym wstajesz rano wypoczęta, z dobrym samopoczuciem i energią do działania.
Jeśli pragniesz spokojnego snu, to nagranie autohipnoterapii do samodzielnego odsłuchiwania jest dla Ciebie!
Dla Kogo jest to nagranie autoterapii?

Rozumiem Cię bardzo dobrze...

Ale muszę zadać Ci jedno pytanie: czy rzeczywiście chcesz pomóc sobie i nauczyć się zasypiać bez nieprzyjemnych i natrętnych myśli, które nie pozwalają ci zasnąć?

Może już nie raz zastanawiałaś się co możesz z tym zrobić? Jak nauczyć się odpoczywać? Jak poradzić sobie z zaśnięciem albo z budzeniem się w nocy? 

Tak, domyślam się co czujesz, pewnie próbowałaś już wielu metod… zmiany materaca, poduszki, kołdry… albo jeszcze innych rzeczy, które miały pomóc.  

I co? Nadal nie działa? Nadal Trudno Ci odpoczywać? Nawet w nocy?

Wiesz, że możesz to zmienić? Już za chwilę odkryjesz najskuteczniejszą metodę, która pozwoli Ci pozbyć się natrętnych myśli i stresu przed zaśnięciem, tak abyś mogła rzeczywiście odpocząć i wreszcie porządnie się wyspać. 

Możesz mi nie uwierzyć, ale naprawdę byłam kiedyś tak bardzo zestresowana, że problemy ze snem to była moja codzienność… a właściwie conocność, jeśli tak to można nazwać. 

A czym jest dobry sen? Jak możesz się czuć, kiedy nie będzie Ci brakować energii i siły do dobrego życia?

Przecież sen to nie tylko odpoczynek i regeneracja. Sen wpływa na cały układ nerwowy, na gospodarkę hormonalną, na pamięć, zdrowie i urodę!

Sen wpływa na Twoje samopoczucie, kiedy się wyśpisz masz lepszy humor, więcej siły, lepsze pomysły! Kiedy odpowiednio się wysypiasz poprawia się działanie układu odpornościowego czyli jesteś w mniejszym stopniu narażona na choroby i infekcje! 

I co ważne dla nas kobiet, w czasie snu wytwarza się melatonina, która jest hormonem opóźniającym starzenie się czyli pozwala zachować dłużej młody wygląd.

Jestem pewna, że wiesz dlaczego sen jest tak ważny dla zdrowia. I znasz też to wszystko co wiąże się z niewyspaniem, znasz zapewne bóle głowy, zmęczenie, problemy z koncentracją, przeziębienia czy inne infekcje, kłopoty z widzeniem a czasem nawet z mową, może nawet cierpisz z powodu obniżenia nastroju.

I nie chcę Cię przekonywać, że problemy z zaśnięciem, koszmary nocne czy inne senne problemy są czymś do czego powinnaś się przyzwyczaić.

Bo tak nie jest! Tak nie musi być!

Mogę Ci pomóc!

Jestem psychologiem i hipnoterapeutką, rozumiem wiele problemów ale zawsze szukam ich przyczyn i rozwiązania tych problemów u źródła.

Coś co naprawdę wycisza i pomaga się wreszcie wyspać!

CO TO JEST?

TO HIPNOTERAPIA!

A dokładniej mówiąc nagranie hipnoterapii na dobry sen i wyciszenie całego Twojego ciała i umysłu!

HIPNOTERAPIA TO WSPANIAŁE NARZĘDZIE, KTÓRE POMAGA TAKIM OSOBOM JAK JA I JAK TY SZYBCIEJ UWOLNIĆ SIĘ OD RÓZNYCH TRUDNOŚCI, NAWET OD PROBLEMÓW ZE SNEM!

To aż niewiarygodne, że w krótkim czasie można skutecznie poradzić sobie i polepszyć swój sen!

Dlaczego?

Ponieważ hipnoterapia działa dokładnie tam gdzie zaczynają się Twoje problemy, uspakaja Twoje myśli i caly system nerwowy! Działa również na podświadomość, która jest magazynem tego wszystkiego co dzieje się u Ciebie w ciągu dnia.

Dlatego postanowiłam, że przygotuję nagranie hipnoterapii przeznaczone dla każdej osoby, która ma trudności z zasypianiem. Wygodne nagranie hipnoterapii do odsłuchiwania w domu lub innym miejscu, gdzie możesz spokojnie usiąść lub położyć się i rozpocząć od razu relaksację.

Tylko pomyśl, spędziłam dużo czasu na nauce, sprawdzaniu różnych metod, aby w końcu odnaleźć hipnoterapię i dać Tobie gotowe rozwiązanie!

Masz ochotę nadal przez kolejne tygodnie leżeć w łóżku, próbując zasnąć na siłę? I wstawać rano niewyspana albo z bólem głowy?

Jeśli chcesz zmienić swoje życie i polepszyć swój sen, to mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość!

Pomogłam już wielu osobom pozbyć się różnych trudności łącznie z problemami z zasypianiem. Jeśli chcesz to pomogę również Tobie. 

Dlatego dziś oddaję w Twoje ręce nagranie autohipnoterapii, które pomoże Ci wyciszyć ciało i umysł abyś mogła spokojnie zasypiać i odpoczywać w nocy.

To nagranie to 30 minut terapeutycznej hipnozy o wartości 150 zł.

Daję Ci nagranie terapeutyczne, dzięki któremu możesz, w krótkim czasie poradzić sobie ze swoimi problemami.

Ale moim celem jest przede wszytkim pomagać dlatego zdecydowałam, że nagranie ma być dostępne dla jak największej liczby osób i obniżyłam cenę do 97 zł.

Rozumiem jednak, że możesz nie mieć pieniędzy, mamy czasy gdzie wszystko drożeje, i gdzie pojawia się coraz więcej lęków, dlatego zdecydowałam, że jeszcze obniżę cenę, tak aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z tej sesji w zaciszu swojego domu, i w najlepszych dla siebie warunkach.

I dlatego to nagranie może być Twoje za 37 zł.

Wiem, że chcesz pozbyć się problemów z zasypianiem, dlatego decyzja o zakupie tego nagrania jest właściwą decyzją.

Jestem pewna, że już po 7 dniach słuchania nagrania przed snem zauważysz, że jesteś coraz bardziej wypoczęta, masz więcej energii do działania, Twoja koncentracja poprawia się i zaczynasz się uśmiechać – nie tylko dlatego, że poprawi się Twój nastrój ale w lustrze widzisz coraz mniej oznak zmęczenia!

To jeszcze nic! Nie ponosisz żadnego ryzyka. Jeśli w ciągu 14 dni nie zmniejsza się Twoje objawy, to zwrócę Ci pełną kwotę. Nie chce od ciebie pieniędzy, jeśli nie będziesz mieć efektów. napisz do mnie, a zwrócę Ci całą kwotę. 

Ale aktualna cena jest tylko cena testową. I jeśli jutro wrócisz na tę stronę, to cena może wrócić do regularnej.

Dlatego podejmij dziś decyzje i oszczędź aż 113 zł!

Wiem, teraz stoisz przed wyborem… Ale pamiętaj, możesz nadal nic nie robić i sytuacja będzie się tylko pogarszać.

Możesz też, podjąć decyzję i zacząć zmieniać swoje życie. Nie chce Cię naciskać. Ty podejmij najlepszą decyzję.

Zaraz po zamówieniu otrzymasz ode mnie maila z dostępem do nagrania. Możesz pobrać autohipnozę na swój telefon lub komputer i korzystać z nagrania o każdej dogodnej dla Ciebie porze.

W ciągu 5 minut możesz rozpocząć swoja zmianę! Tak, w ciągu 5 minut możesz zrobić pierwszy krok, który doprowadzi Cię do zdrowia!

Nie zwlekaj. Kliknij przycisk poniżej i dołącz do osób, które już zmieniają swoje życie.

Co otrzymujesz:

Zaraz po zamówieniu otrzymasz ode mnie maila z dostępem do nagrania. Możesz pobrać autohipnozę na swój komputer lub telefon i korzystać z nagrania o każdej dogodnej dla Ciebie porze.

Możesz już teraz rozpocząć swój proces zmiany!