Czujesz, że rzeczywistość Cię przytłacza, a własne myśli nie dają odetchnąć?

W takim razie bezpłatny trening Jakobsona jest dla Ciebie!

Pozwól, że opowiem Ci historię współczesnych kobiet.

Rzeczywistość, w jakiej żyjesz, jest bardzo dynamiczna i widać to dosłownie na każdym Twoim kroku. Kobiety chcą wypełniać rolę narzeczonej, żony, matki, babci czy idealnej córki. Przy okazji robiąc to, no przecież – IDEALNIE.

Dodatkowo nie chcą być statystkami w swoim życiu, chcą w nim grać jakąś rolę. I to jest super kierunek!

Więc w tym wszystkim poszukują jeszcze przestrzeni na pracę, pasję czy aktywność fizyczną. A wszystko, co je otacza: Instagram, celebryci, telewizja, rodzina, a nawet one same krzyczy:

♦️ Nie odpuszczaj!

♦️ Jeszcze raz!

♦️ Chcesz być piękna? Trzeba trochę pocierpieć!

♦️ Boli? W tym wieku już wszystko boli!

Bierzesz udział w niekończącym się wyścigu, który napędza Mały Sabotażysta – STRES!

A stres to taki mechanizm, który pierwotnie powstał po to, żebyśmy wiedzieli kiedy zwolnić, a dzisiaj nie pozwala Ci przestać pędzić.

Wewnętrzny głos, który sprawia, że mylisz dyscyplinę i konsekwencję z zajeżdżaniem się do granic możliwości. I krzyczy: „szybciej”,” mocniej”, żeby na koniec dodać: „to i tak się nie uda”

Efekt? Krzyczysz na siebie razem z nim, a w odpowiedzi Twoje ciało odkrzykuje: DOŚĆ! I pod koniec dnia jesteś tak przebodźcowana, że kładąc się do łóżka, w zaśnięciu przeszkadza Ci bicie własnego serca.

Twoje ciało zaczyna się buntować powoli. Od małego spięcia i przejściowego bólu, aż dochodzi do momentu kiedy przestajesz czuć się w nim komfortowo.

Brzmi znajomo, prawda? Nie jesteś sama. I powiem Ci więcej – to nie musi tak wyglądać. Życie nie musi boleć, a Twoje ciało może być Twoim bezpiecznym schronieniem. I to nie są puste obietnice.

To może Ci się wydawać ogromnym wyzwaniem, bo uczono nas, żeby robić WSZYSTKO i NARAZ, a do tego BEZBŁĘDNIE.

Tylko powiedzmy sobie szczerze, widziałaś kiedyś himalaistę, który zdobył szczyt, bez wcześniejszego poszukiwania odpowiednich butów i przejścia doliny?

JA TEŻ NIE 🙂 Więc nie porywaj się od razu na najwyższe szczyty.

Zamiast spalać się przez stres, zadbaj o siebie i wypróbuj technikę relaksacyjną Jacobsona, którą udostępniam dla Ciebie dzisiaj za darmo. Nie powiem Ci jak inni: „musisz zmienić swój styl życia”. Wiem, że jesteś świadoma swoich potrzeb. Pomogę Ci za to wyjść ze stresu bez dokonywania rewolucji i dam gotowe narzędzia. Jesteś gotowa?

Trening progresywny Jacobsona

Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania treningu relaksacyjnego. Możesz go robić nawet ze swoimi dziećmi🥰

Czas zapomnieć o za dużo i za szybko. Złap głęboki oddech. Daj sobie niepowtarzalną okazję, aby pobrać nagranie i zadbać o swoje samopoczucie!

Tak! to jest dla mnie!